Ako získať peniaze späť z nákupu športových potrieb, či ubytovania?

Poznáš Plnú peňaženku? Je to nový slovenský cashback, na ktorý som prednedávnom narazil. Musím priznať, že ma ohúril a určite sa pridá mne a aj tebe, keďže istotne pri ubytovaní na pretekoch využívaš booking.com, nakupuješ športové potreby online alebo kupuješ niečo iné. Funguje na princípe, že ti vráti percentá späť z tvojho online nákupu. Neveríš ako je to možné? Tak čítaj ďalej, pretože mne sa zapáčil natoľko, že ti o ňom musím povedať. 

Ako to funguje v praxi?

  1. Zaregistroval som sa do Plnej peňaženky. Hneď mi bol na účet prirátaný vstupný bonus 2€.
  2. Rozhodol som sa, že si kúpim nový roller (masážny valec), ktorý je perfektný na masáž namáhaných svalov. Keďže na insportline majú roller aký hľadám, preklikol som sa cez Plnú peňaženku na ich stránku a nakúpil som.
  3. Na Plnej peňaženke mi cca do pol hodiny pribudla už k pripísaným predošlým 2 eurám odmena za nákup valca. Tá bola vo výške 2% z nákupu, keďže takú vracia insportline. Pre príklad, booking má bonus 3%, hej.sk až do 4%, Aliexpress 5% a mnoho ďalších.
  4. Takto si vieš zbierať na svoj účet cashback zo všetkých nákupov, ktoré vytvoríš. Ak si peniaze chceš nechať vyplatiť, tak si ich jednoducho pošleš na bankový účet, kedy uznáš za vhodné.

A to je celé! Funguje to jednoducho a veľmi pracne. Stále neveríš?

Nie som nákupný maniak, ale za posledný týždeň som to využil už trikrát. Kúpil som spomínaný roller, šošovky cez portál vasesosovky.sk a aj pár vecí z Aliexpressu, keďže mali ten svetový deň zliav. 😀 Vo všetkých troch prípadoch mi Plná peňaženka vrátila späť peniaze a už mám na svojom účte pár eur k dobru. Je na tom skvelé to, že tak či tak by som si tie veci kúpil a nebyť tohto portálu, tak by som z toho nemal nič navyše. Takto som dostal peniaze z nákupu späť a pomaly sa mi tam zbierajú.

A majú ešte ďalších pár skvelých výhod:

  • Keď pozveš svojho kamoša, tak dostaneš 10€! Nesrandujem. Ja som tak už urobil a funguje to. Takto môžeš nazbierať až 200€ za nič. Odmena sa ti pripíše až po prvých nákupoch tvojho známeho. Ten taktiež dostane vstupný bonus 2€.

  • Plná peňaženka má vlastný Google Chrome plugin, ktorý ťa upozorní, že v danom obchode môžeš pri nákupe získať peniaze späť. Mne sa to oplatilo pri nákupe šošoviek, kde mi táto funkcia pripomenula, že môžem získať peniaze späť. Navyše za inštaláciu tohto pluginu mi bolo na účet pripísaných 0,5€.
  • Pre najvernejších je pripravený zaujímavý vernostný program, ktorý ešte viac zvýrazní získané odmeny.

Prečo si myslím, že je to pre nás parádna vec?

Veľa cestujeme na preteky, veľa sa ubytovávame, veľa nakupujeme. Myslím si, že sa každému pridá ušetriť nejaké to euro, keďže náš šport nie je najlacnejší. Najlepšie je na tom to, že ťa to nestojí nič, len pár klikov. A keď pozveš známych, tak aj zarobíš. Odporúčam to všetkými desiatimi.

Zaregistrovať sa môžeš TU.

Dopretekania, teda donakupovania! 😛

Zdieľaj tu