Kalendár pretekov

Ako si jednoducho stiahnuť udalosti do svojho kalendára v telefóne, nájdeš v tomto článku TU! :)

Tu nájdeš odkazy na jednotlivých organizátorov, kde si nájdeš všetky informácie o pretekoch a taktiež sa tam môžeš aj zaregistrovať:

Predator Race, Spartan Race, Tvrďák, Gladiator Race, Barbarian Race, Bedřichovský Bastard, Epic Race, Slavic Race, Jánske Blato, Podpolianska výzva, Seal's Run, Excalibur race, Geroy, Beton Race, Heroes Race, Wilsonka Race, Mad Race, Ninja Factor, Runmageddon, Urban Challenge, PřekážkáčOCR World Championship, OCR European Championship, Majstrovstvá ČR v OCR

Taktiež si vieš prispôsobiť zobrazenie kalendára, ak ti to takto nevyhovuje. Pod tlačidlom Agenda, ktoré je vpravo nad kalendárom, nájdeš zobrazenie Month. Ak si na počítači, tak sa ti to bude hodiť, avšak na telefóne je to fajn iba keď ho otočíš na šírku :) Dokonca vieš v sekcii Kategória vyfiltrovať jedny alebo viacero pretekov a zobraziť si len tie.

Ak máš otázky alebo nájdeš nejaké chyby, neváhaj ma kontaktovať na mojom maily, prípadne mi napíš na facebooku či instagrame :)

 
jan
26
So
Predator Race BRUTAL @ Eduard (ČR)
jan 26 celý deň
jan
27
Ne
Predator Race DRIL @ Eduard (ČR)
jan 27 celý deň
feb
2
So
Heroes Race WINTER @ Hradec n. Moravicí (ČR)
feb 2 celý deň
feb
8
Pi
Gladiator Race NIGHT @ Josefov (ČR)
feb 8 celý deň
feb
9
So
Gladiator Race @ Josefov (ČR)
feb 9 celý deň
feb
16
So
Excalibur Race SKY @ Hornický skanzen Mayrau (ČR)
feb 16 celý deň
Runmageddon WINTER INTRO @ Varšava (POL)
feb 16 celý deň
Runmageddon WINTER REKRUT @ Varšava (POL)
feb 16 celý deň
feb
17
Ne
Runmageddon WINTER HARDCORE @ Varšava (POL)
feb 17 celý deň
feb
23
So
Spartan Race WINTER SPRINT @ Slovenský ráj (SK)
feb 23 celý deň
mar
2
So
Bedřichovský Bastard LEDOVÝ @ Bedřichov
mar 2 celý deň
mar
30
So
Spartan Race SUPER @ Nagykanizsa (HUN)
mar 30 celý deň
mar
31
Ne
Gladiator Race RUN @ Hradec Králové (ČR)
mar 31 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Nagykanizsa (HUN)
mar 31 celý deň
apr
6
So
Barbarian Race ARROW @ Siemianowice Śląskie
apr 6 celý deň
Barbarian Race OPENER @ Siemianowice Śląskie
apr 6 celý deň
apr
7
Ne
Barbarian Race RACE @ Siemianowice Śląskie
apr 7 celý deň
apr
13
So
Runmageddon REKRUT @ Dolny Śląsk (POL)
apr 13 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Mnichov (GER)
apr 13 celý deň
Spartan Race SUPER @ Kutná Hora (ČR)
apr 13 celý deň
Urban Challenge @ Praha (ČR)
apr 13 celý deň
apr
14
Ne
Runmageddon CLASSIC @ Dolny Śląsk (POL)
apr 14 celý deň
Runmageddon INTRO @ Dolny Śląsk (POL)
apr 14 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Kutná Hora (ČR)
apr 14 celý deň
apr
20
So
Predator Race RUN @ Plzeň (ČR)
apr 20 celý deň
apr
27
So
Překážkáč 4K
apr 27 celý deň
apr
28
Ne
Překážkáč 8K
apr 28 celý deň
máj
3
Pi
Gladiator Race NIGHT @ Milovice (ČR)
máj 3 celý deň
máj
4
So
Gladiator Race @ Milovice (ČR)
máj 4 celý deň
Ninja Factor @ Brno (ČR)
máj 4 celý deň
Spartan Race SUPER @ Slovensko (SK)
máj 4 celý deň
máj
5
Ne
Gladiator Race @ Milovice (ČR)
máj 5 celý deň
Ninja Factor @ Brno (ČR)
máj 5 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Slovensko (SK)
máj 5 celý deň
máj
10
Pi
Spartan Race NIGHT SPRINT @ St. Pölten (AUT)
máj 10 celý deň
máj
11
So
Predator Race BRUTAL – WEEKEND @ Monínec (ČR)
máj 11 celý deň
Predator Race DRIL – WEEKEND @ Monínec (ČR)
máj 11 celý deň
Runmageddon INTRO @ Malopolska (POL)
máj 11 celý deň
Runmageddon REKRUT @ Malopolska (POL)
máj 11 celý deň
Spartan Race SUPER @ St. Pölten (AUT)
máj 11 celý deň
máj
12
Ne
Predator Race MASAKR – WEEKEND @ Monínec (ČR)
máj 12 celý deň
Runmageddon CLASSIC @ Malopolska (POL)
máj 12 celý deň
Spartan Race SPRINT @ St. Pölten (AUT)
máj 12 celý deň
máj
17
Pi
Gladiator Race CHALLENGE @ Hradec Králové (ČR)
máj 17 celý deň
máj
18
So
Gladiator Race CHALLENGE @ Hradec Králové (ČR)
máj 18 celý deň
Ninja Factor @ Praha (ČR)
máj 18 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Zakopane (PL)
máj 18 celý deň
máj
19
Ne
Ninja Factor @ Praha (ČR)
máj 19 celý deň
máj
24
Pi
Seal’s run KASIOPEA @ Stod
máj 24 celý deň
máj
25
So
Beton Race @ Zábrěh
máj 25 celý deň
Excalibur Race HELL @ Mladé Buky (ČR)
máj 25 celý deň
Excalibur Race SKY @ Mladé Buky (ČR)
máj 25 celý deň
Runmageddon INTRO @ Mazowsze (POL)
máj 25 celý deň
Runmageddon REKRUT @ Mazowsze (POL)
máj 25 celý deň
Seal’s Run NOVÝ MLYN @ Stod
máj 25 celý deň
Seal’s Run TULENÍ LOKET @ Stod
máj 25 celý deň
máj
26
Ne
Runmageddon CLASSIC @ Mazowsze (POL)
máj 26 celý deň
máj
31
Pi
Gladiator Race NIGHT @ Zvole nad Perštejnem (ČR)
máj 31 celý deň
jún
1
So
Barbarian Race HILL @ Wisla (POL)
jún 1 celý deň
Barbarian Race OPENER @ Wisla (POL)
jún 1 celý deň
Gladiator Race @ Zvole nad Perštejnem (ČR)
jún 1 celý deň
MAD RACE @ Ostrava (ČR)
jún 1 celý deň
jún
2
Ne
Barbarian Race RACE @ Wisla (POL)
jún 2 celý deň
Gladiator Race @ Zvole nad Perštejnem (ČR)
jún 2 celý deň
jún
8
So
Bedřichovský Bastard VODNÍ @ Bedřichov
jún 8 celý deň
Heroes Race @ Hradec nad Moravicí (ČR)
jún 8 celý deň
Predator Race BRUTAL @ Neukirchen am Großvenediger (AUT)
jún 8 celý deň
Predator Race DRIL @ Neukirchen am Großvenediger (AUT)
jún 8 celý deň
Runmageddon INTRO @ Trójmiasto (POL)
jún 8 celý deň
Runmageddon REKRUT @ Trójmiasto (POL)
jún 8 celý deň
jún
9
Ne
Predator Race MASAKR @ Neukirchen am Großvenediger (AUT)
jún 9 celý deň
Runmageddon CLASSIC @ Trójmiasto (POL)
jún 9 celý deň
jún
14
Pi
Gladiator Race NIGHT @ Holice (ČR)
jún 14 celý deň
jún
15
So
Gladiator Race @ Holice (ČR)
jún 15 celý deň
Spartan Race SUPER @ Dolní Morava (ČR)
jún 15 celý deň
Urban Challenge @ Brno (ČR)
jún 15 celý deň
jún
16
Ne
Gladiator Race @ Holice (ČR)
jún 16 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Dolní Morava (ČR)
jún 16 celý deň
jún
22
So
Jánske Blato @ Spišská Belá – Strážky
jún 22 celý deň
Runmageddon INTRO @ Wielkopolska (POL)
jún 22 celý deň
Runmageddon REKRUT @ Wielkopolska (POL)
jún 22 celý deň
jún
23
Ne
Runmageddon CLASSIC @ Wielkopolska (POL)
jún 23 celý deň
jún
28
Pi
OCR European Championships 3K @ Gdynia
jún 28 celý deň
jún
29
So
Geroy @ Přerov
jún 29 celý deň
OCR European Championships 15K @ Gdynia
jún 29 celý deň
Spartan Race BEAST – WEEKEND @ Epleny (HUN)
jún 29 celý deň
jún
30
Ne
Geroy gaučing @ Přerov
jún 30 celý deň
OCR European Championship team relay @ Gdynia
jún 30 celý deň
Spartan Race SPRINT – WEEKEND @ Epleny (HUN)
jún 30 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND @ Epleny (HUN)
jún 30 celý deň
júl
13
So
Překážkáč 4K
júl 13 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND @ Kubinska Hoľa (SK)
júl 13 celý deň
júl
14
Ne
Překážkáč 8K
júl 14 celý deň
Spartan Race SPRINT – WEEKEND @ Kubinska Hoľa (SK)
júl 14 celý deň
aug
3
So
Excalibur Race HELL @ Vranov u Brna (ČR)
aug 3 celý deň
Excalibur Race SKY @ Vranov u Brna (ČR)
aug 3 celý deň
Spartan Race BEAST – WEEKEND @ Poina Brasov (ROM)
aug 3 celý deň
aug
4
Ne
Spartan Race SPRINT – WEEKEND @ Poina Brasov (ROM)
aug 4 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND @ Poina Brasov (ROM)
aug 4 celý deň
aug
11
Ne
Gladiator Race RUN @ Pardubice (ČR)
aug 11 celý deň
aug
23
Pi
Mistrovství ČR v OCR 3K @ Harrachov (ČR)
aug 23 celý deň
aug
24
So
Mistrovství ČR v OCR 15K @ Harrachov (ČR)
aug 24 celý deň
Spartan Race SPRINT – WEEKEND @ Krynica (POL)
aug 24 celý deň
Spartan Race ULTRA – WEEKEND @ Krynica (POL)
aug 24 celý deň
Urban Challenge @ Ostrava (ČR)
aug 24 celý deň
aug
25
Ne
Mistrovství ČR v OCR TEAM RELAY @ Harrachov (ČR)
aug 25 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND @ Krynica (POL)
aug 25 celý deň
aug
30
Pi
Gladiator Race NIGHT @ Josefov (ČR)
aug 30 celý deň
aug
31
So
Gladiator Race @ Josefov (ČR)
aug 31 celý deň
RUNEX Race @ Olomouc (ČR)
aug 31 celý deň
sep
1
Ne
Gladiator Race @ Josefov (ČR)
sep 1 celý deň
sep
7
So
Bedřichovský Bastard VĚTRNÝ @ Bedřichov
sep 7 celý deň
Spartan Race BEAST – WEEKEND AUT @ Obendorf (AUT)
sep 7 celý deň
Spartan Race BEAST – WEEKEND SK @ Valčianska dolina
sep 7 celý deň
Spartan Race SPRINT – WEEKEND AUT @ Obendorf (AUT)
sep 7 celý deň
sep
8
Ne
Spartan Race SPRINT – WEEKEND SK @ Valčianska dolina
sep 8 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND AUT @ Obendorf (AUT)
sep 8 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND SK @ Valčianska dolina
sep 8 celý deň
sep
14
So
Beton Race @ Zábrěh - Račice
sep 14 celý deň
Gladiator Race RUN @ Branžež (ČR)
sep 14 celý deň
Predator Race BRUTAL – WEEKEND @ Klačno (SK)
sep 14 celý deň
Predator Race DRIL – WEEKEND @ Klačno (SK)
sep 14 celý deň
sep
15
Ne
Predator Race MASAKR – WEEKEND @ Klačno (SK)
sep 15 celý deň
sep
21
So
Spartan Race BEAST – WEEKEND @ Lipno (ČR)
sep 21 celý deň
sep
22
Ne
Spartan Race SPRINT – WEEKEND @ Lipno (ČR)
sep 22 celý deň
Spartan Race SUPER – WEEKEND @ Lipno (ČR)
sep 22 celý deň
sep
28
So
Barbarian Race ARROW @ Ustroń
sep 28 celý deň
Barbarian Race OPENER @ Ustroń
sep 28 celý deň
Excalibur Race HELL @ Hornický skanzen Mayrau (ČR)
sep 28 celý deň
Excalibur Race SKY @ Hornický skanzen Mayrau (ČR)
sep 28 celý deň
sep
29
Ne
Barbarian Race RACE @ Ustroń
sep 29 celý deň
okt
5
So
Překážkáč 4K
okt 5 celý deň
Spartan Race BEAST @ Kazincbarcika (HUN)
okt 5 celý deň
okt
6
Ne
Překážkáč 8K
okt 6 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Kazincbarcika (HUN)
okt 6 celý deň
okt
11
Pi
OCR World Championships 3K @ London
okt 11 celý deň
okt
12
So
OCR World Championships 15K @ London
okt 12 celý deň
okt
13
Ne
OCR World Championships team relay @ London
okt 13 celý deň
okt
18
Pi
Gladiator Race NIGHT
okt 18 celý deň
okt
19
So
Gladiator Race
okt 19 celý deň
Spartan Race SUPER @ Rumunsko (ROM)
okt 19 celý deň
okt
20
Ne
Gladiator Race
okt 20 celý deň
Spartan Race SPRINT @ Rumunsko (ROM)
okt 20 celý deň
nov
29
Pi
Gladiator Race NIGHT TAXIS @ Pardubice (ČR)
nov 29 celý deň
nov
30
So
Gladiator Race TAXIS @ Pardubice (ČR)
nov 30 celý deň
dec
7
So
Bedřichovský Bastard OHNIVÝ @ Bedřichov
dec 7 celý deň