Na Jána nie len jánske ohne, ale hlavne JÁNSKE BLATO! + SÚŤAŽ O 5 LÍSTKOV

Nepočul si ešte o pretekoch zvaných Jánske blato? Tak to si prišiel vážne o veľa. Ide o úspešný projekt, ktorý organizátori uskutočnia už piaty rok po sebe nie len na oslavu Jánov, ale aj tohto nášho krásneho športu. 

Jánske blato každoročne presviedča divákov o tom, že svoju prácu robia s radosťou, láskou a sú zárukou, že pripravia neopakovateľné pekné preteky pre svojich pretekárov. Ich trať meria viac než 5 kilometrov na ktorých je pripravených cez 30 rôznych silových a technických prekážok. Taktiež ako samotný názov predpovedá, o blato núdza nebude. 😛 Štart je naplánovaný 23.6.2018 o 12:00 v areáli ihriska v Strážkach. Taktiež si organizátori pripravil trať aj pre našich najmenších rýchlikov, ktorá meria 1,5 kilometra. Je sa na čo tešiť a myslím, že je to vhodný tip na príjemnú, trochu zablátenú sobotu s rodinou. 🙂

Štartovné je do 3.6.2018 19€ pre individuálneho pretekára a 10€ pre deti. Čo všetko obsahuje štartovné? Okrem peknej pamätnej medaile je pripravené občerstvenie na trati a v cieli, či všetkým potrebným vybavené zázemie v priestoroch štartu a cieľa. Tým najdôležitejším je azda neobyčajný športový zážitok. 🙂 Registrácia na preteky sa môžeš TU. Taktiež je možná aj tímová registrácia, kde sa vo vyhodnotení priemerujú časy troch najrýchlejších pretekárov.

Minulý rok sa Jánskeho blata zúčastnila moja skvelá kamoška a tímová kolegyňa z Team OCRA Slovakia Simča. Prezradila nám, ako sa jej preteky páčia:

Jánske blato síce nepatrí k veľkým akciám, no určite nie je na zahodenie. Minulý ročník sa niesol v príjemnej rodinnej atmosfére s množstvom sprievodného programu, kde si každý našiel to svoje. Okrem prekážkového behu tam mali súťaž aj hasiči, a poviem Vám, bolo sa na čo pozerať. Ale späť k behu trať mala okolo 5 km a cca 30 prekážok. Takže určite sa aj tento rok môžete tešiť na brodenie cez rieku, plávanie, lezenie, behanie, zdolávanie vyhĺbených jám, preskakovanie pneumatík či zlaňovanie, ktoré je úplná topka. ? A okrem toho, že ukážeš svoju silu a bojovnosť, tak svojím štartom pomôžeš!!! Ako? Organizátori sa rozhodli celý výťažok z predaja venovať na podporu dobrej veci. Čo môže byť lepšie ako zažiť príjemný deň a pritom pomáhať? 🙂

Myslím, že Simča to zhrnula úplne presne. 🙂 Veľmi pekná je aj webová stránka www.janskeblato.sk, ktorá je priehľadná a nájdeš na nej všetky potrebné informácie. Je tam pestrá fotogaléria, ale taktiež skvelé videá, na ktorých môžeš pocítiť tú pravú atmosféru a prezrieť si prekážky. Taktiež veľa informácií nájdeš na ich facebooku.

Pre mňa bude tohtoročné Jánske blato premiéra. Bude to o to výnimočnejšie, že sa na to dala moja priateľka Džesika, pre ktorú to bude jej prvý prekážkový beh! 🙂 Veľmi sa z toho teším, že sa rozhodla okúsiť chuť tohto krásneho športu a nepochybujem, že si to úplne obľúbi ako ja. 🙂

Súťaž o 5 lístkov!

Pripravili sme si spolu s Jánskym blatom pre vás súťaž o 5 štartov. 🙂 Je veľmi jednoduchá a prebieha na mojom fanpage prekážkový bežec na facebooku. Stačí dať LIKE na Jánske blato, LIKE na môj profil a potom už len si správne tipnúť, že ako dlho dokázala moja priateľka Džess visieť na hrazde. Všetky informácie nájdeš vo videu, ktoré prikladám nižšie. Dôležité je však splniť všetky podmienky, inak nebudete zaradení do súťaže, aj keď by váš tip bol správny.

Súťaž trvá do 2.6. do 17:00 a potom 5 z vás, ktorých tipy budú najlepšie získajú štartovné na tieto jedinečné preteky. 🙂

Vyhraj lístky na JÁNSKE BLATO!

Hey hou kamaráti! 🙂 ako som avizoval, prinášam ďalšiu SÚŤAŽ! 🙂 Spolu s Jánske blato máme pre vás 5 lístkov na preteky, ktoré budú 23.6. v Strážkach pri Spišskej Belej 🙂 Ja spolu s mojou Džesika Stojanovová a Team OCRA Slovakia sa na preteky chystáme 🙂 tak poď s nami! Podmienky sú jednoduché: – daj LIKE na stránku Jánske blato – daj LIKE (ak si ešte nedal) mne- tipni si v komentári, ako dlho dokázala moja Džess visieť na hrazde 🙂 Tipuj v sekundách či v minútach, je to na tebe. Piati z vás, ktorí budú najbližšie získajú štartovné na Jánske Blato zdarma! 🙂 Je to úplne jednoduché, tak sa neváhaj zapojiť. Súťaž trvá do soboty 2.6. do 17:00 🙂 Následne si ju vyhodnotíme a obdarujeme piatich z vás. Možno si spomínate ako som visel v zime ja 🙂 Vtedy to bolo celkom bieda. Myslíte, že ma Džess porazila? 😛 Nechajme sa prekvapiť a teším sa na vaše tipy. 🙂 Jánske blato sú skvelé prekážkové preteky ktorých dlžka je cez 5 kilometrov s viac než 30 prekážkami. Viac sa dozvieš v článku http://prekazkovybezec.sk/na-jana-nie-len-janske-ohne-ale-hlavne-janske-blato/Verím, že sa vidíme v hojnom počte na štarte 🙂 Dotipovania.

Uverejnil používateľ Prekážkový bežec 30. máj 2018

Verím, že sa vidíme! 🙂

Dopretekania.

Zdieľaj tu