Priebežné výsledky OCRA Slovakia Ligy 2018

Máme za sebou prvé preteky, ktoré sa počítajú do novovzniknutej OCRA Slovakia Ligy 2018 a to Spartan Race Winter Sprint vo Valči. Perfektne sme si zapretekali a v spolupráci s OCRA Slovakia rozbehli novú ligu, z čoho mám nesmiernu radosť. Priebežné tabuľky bodov vyzerajú takto: 

MUŽI

1. Roman Bak (Spartan Patriot Team Slovakia)
2. Igor Lauko (Spartan Patriot Team Slovakia)
3. Jakub Haviarik (Extreme Obstacle Runners)
4. Peter Žiška (Extreme Obstacle Runners)
5. Marian Davidik

celý priebežný rebríček MUŽI

ŽENY

1. Janka Pepova (Elite Team OCRA Slovakia)
2. Fatal-Error Estika (Elite Team OCRA Slovakia)
3. Julia Frankova (Kapacity)
4. Slavomíra Uličná
5. Martina Szocsová

celý priebežný rebríček ŽENY

Všetkým pretekárom blahoželám k prvému zisku bodov. 🙂

Ďalšie môžeš získať už 21.4. na Epic Race v Žiline, kde si pre nás organizátori pripravili viacero úrovni pretekov, takže o presnom bodovaní ťa ešte budeme informovať. Všetky aktuálne info vždy nájdeš buď tuto na mojej stránke pod sekciou OCRA Slovakia Liga 2018 alebo na stránke OCRA Slovakia, kde sú taktiež pravidlá, rebríčky a všetky aktuality.

Pripomínam, že k tomu, aby si bol vedení v tabuľke OCRA Slovakia Ligy 2018, je potrebné byť členom OCRA Slovakia a registrovať sa je potrebné najneskôr do 31.3.2018. Až po tomto termíne upravím rebríček. Na výber máš FREE členstvo alebo VIP členstvo. Viac informácií nájdeš na http://ocra-slovakia.sk/clenstvo/

Pre prvých troch mužov a prvé tri ženy v rebríčku na konci roka, budú pripravené hodnotné ceny od partnerov a organizátorov pretekov  Máš sa na čo tešiť!

Všetko potrebné nájdeš v pravidlách. 🙂

Dopretekania!

Zdieľaj tu