Rebríček MUŽI

Finálny bodový stav po posledných pretekoch Epic Race v Kálnici. Dostupný aj v excel súbore Body FINAL.

Prví traja najlepší slovenskí pretekári za rok 2018 sú:

  1. Vladimír Takáč
  2. Jakub Adamec
  3. Paskal Milata

Víťazom srdečne blahoželáme! Už čoskoro ich odmeníme za ich celosezónnu snahu a bojovnosť. 🙂

Takto vyzerá celá tabuľka:

Poradie pred Epic RaceFinálne poradieMeno pretekáraTímPočet bodovPočet zarátaných pretekov
21Takáč Vladimír11890,3614
12Adamec Jakub11023,5614
53Milata PaskalTeam OCRA Slovakia9894,2612
34Hromada MartinElite Team OCRA Slovakia9289,2011
45Chrappa Richard*Elite Team OCRA Slovakia8979,9910
66Ceniga PeterElite Team OCRA Slovakia8628,5910
117Lukáč Miroslav8086,569
78Krajčovič PatrikElite Team OCRA Slovakia7513,919
109Pagáč Daniel6918,928
810Milata Patrik*Elite Team OCRA Slovakia6879,197
911Sventek Ladislav6364,657
1612Ildža MatúšTeam OCRA Slovakia5372,467
1913Cích RastislavHard Gym5242,856
2114Káčer Ľuboš5177,677
1215Rajniak Michal*Elite Team OCRA Slovakia5131,826
1316Hrivňák ĽubomírTeam OCRA Slovakia4694,126
1417Vladár JánExtreme Obstacle Runners4666,616
1518Jurčo MiroslavPretekaRYS4601,246
2019Libiček Michal4527,336
1720Mikolášek DávidTeam OCRA Slovakia4387,586
2321Duchoň MichalTeam OCRA Slovakia4110,125
2922Michna Jozef3930,115
2423Ondrička MariánHlotka team3857,505
1824Cinko TomášSpartan Patriot Team Slovakia3706,645
2225Weiss Daniel3387,124
3126Černička BohumilHlotka team3042,574
3327Ščasník AdamHlotka team2912,074
4128Kušnier Tomáš2908,084
2529Koščuško TomášTeam OCRA Slovakia2900,534
2630Pirošík JánSpartan Patriot Team Slovakia2765,664
2731Baluch Peter2712,154
2832Sklenár Milan2522,764
3833Rucek JozefTeam OCRA Slovakia2306,523
3034Jurčo MichalPretekaRYS2202,383
3235Alföldi Martin2123,103
4436Chovanec Matúš2110,703
3437Ryban BorisPretekaRYS2002,823
4638Nunhart Patrik1992,933
3539Pavlík LadislavValibuk1684,932
5440Ščasník AdamHlotka team1631,572
3641Maliňák ŠimonValibuk1574,632
3742Goberschitz Jaroslav1529,342
6143Willmann Marek1463,432
3944Pavel JozefHlotka team1425,152
4045Fano PatrikTeam OCRA Slovakia1424,962
5946Dej PeterMud-run Team Považie1403,292
4247Ronec AndrejTeam OCRA Slovakia1403,232
4348Klejna MichalAdidas runners1378,252
4549Hruška Ján1259,622
4750Grolmus Peter1200,521
4851Zsíros OndrejHard Gym938,491
6552Sedliak Jozef913,511
7053Brázdil Peter879,821
4954Lazový Vladimír869,121
5055Lopúch SlavomírTeam OCRA Slovakia855,471
6656Hudec Matúš814,931
6757Bartoš Michal807,741
5158Hamran Matej800,001
5259Klátik Jozef786,431
6860Májek Miroslav754,161
5361Šmid Lukáš746,021
5562Maslo Peter689,631
5663Ďurkech Peter686,761
5764Bakonyi RomanTeam OCRA Slovakia681,661
5865Polaček MariánSRTG Krompachy673,301
6066Kociban MatúšSRTG Košice657,551
6967Malár Peter639,541
6268Marton Lukáš632,071
6369Hubík MichalHard Gym619,481
6470Wollmuth Petr600,891

*ako zakladateľ OCRA Slovakia Ligy sa neráta do konečného rebríčka

Zdieľaj tu